מתווכים ברמת גן שעושים הכל ללא עמלות תיווך

מתווכים ברמת גן עומדים לרשות הנכס שלך ללא עמלה

מתווכים ברמת גן שעושים הכל ללא עמלות תיווך

בונה פרויקט יוקרתי של מסחר או מגורים? הבנייה היא החלק הקל של הפרויקט. החלק העיקרי והקשה, הוא איתור השוכרים. כל יזם נדל"ן, נאלץ להוציא כסף רב על שיווק הפרויקט בפרסום חוצות, בעיתונות ובמדיה. סביב ההתנהלות מול הרוכשים או השוכרים, מבזבז היזם זמן רב. האם כדאי לכם לחפש מתווכים ברמת גן?

זמן = כסף

יזמי הנדל"ן לומדים על בשרם שזמן= כסף. בדרך כלל, יזם נדל"ן רוכש נכס המביא לו תשואה. אבל, לפעמים, הזמן הנדרש בשיווק וניהול הנכס, גוזל מהיזם זמן עבודה יקר. זמן בו יכול היה להרוויח כסף נוסף. הזמן המושקע בניהול הנכס, יורד מערך התשואה המתקבלת. ולכן, ישראלים רבים נרתעים מהשקעות נדל"ן, בגלל הפסד הזמן הנדרש.

הוצאות שיווק הנכס נוגסות בתשואה המתקבלת

עלינו לזכור שתשואה, הינה הרווח הנקי הנותר ליזם הנדל"ן מהנכס. הכסף שהוא הרוויח ושנשאר אצלו. לאחר כל הוצאות השיפוץ הנלוות ולאחר שיווק הנכס ומציאת השוכר. לפעמים, הוצאות על שיווק הפרויקט, נוגסות באחוזים ניכרים מהרווח המתקבל מהפרויקט, או מהנכס. לפעמים, בלי ששמים לב, לא נותרת תשואה משמעותית מהנכס בגלל הוצאות נלוות שירדו ללא שליטה ובגלל הפסד הזמן. ואז – ישנם סימני שאלה על כדאיות ההשקעה.

פניתם אל מתווכים ברמת גן? גם אם אתם החלטתם לפנות למתווך על מנת לחסוך את הוצאות השיווק, אתם תשלמו סכום מכובד על עמלה. ועדיין, תצטרכו לבזבז זמן עבודה יקר על ההתנהלות מול הרוכשים או השוכרים, גביית הכסף, תחזוקה שוטפת ועוד פעולות חשובות הקשורות לנכס. כך, שבפנייה למתווך, יורדים אחוזים נוספים מהתשואה.

מתי כדאי למכור את הנכס?

לפעמים כדאי להשקיע ולהשכיר את הנכס ולפעמים כדאי למכור. כאשר מתנהלים נכון, ההשקעה בנכס מכסה את עצמה מהר ומביאה תשואה. תשואה זו מצטברת במהלך השנים לסכום יפה. אך, אחרי 10 – 15 שנים, ערך הנכס מכפיל או משלש את עצמו. ואז – כדאי לפעמים למכור את הנכס ולהרוויח מאות אלפי שקלים רווח נקי.

חשוב להשביח את הנכס לפני המכירה – כדי תקבלו את מלוא הרווח על הנכס לפני המכירה, יש להשביח את הנכס ולבצע בו שיפוצים נדרשים.

רמת גן – עיר יוקרתית למגורים ולמסחר

משקיעי הנדל"ן ברמת גן מרוויחים תשואה יפה. גם המשקיעים בנדל"ן המסחרי וגם המשקיעים בנדל"ן הפרטי. מחירי השכירות ברמת גן גבוהים. העיר רמת גן מבוקשת בקרב הציבור המבוסס. גם מחירי השכירות של השטחים במגדלים המסחריים ברמת גן גבוהים במיוחד.

אתה יכול להמשיך לעבוד כרגיל, אנו בזירו מתווכים דואגים לך

היזמים היחידים בארץ שהבינו שיזם נדל"ן לא צריך להוציא הוצאות מיותרות על נדל"ן, הם "זירו מתווכים". אנו דואגים לכם למציאת שוכרים לנכס. אנו מוצאים עבורכם את ההוצאות על שיווק ופרסום הנכס. אנו עוזרים לכם לשפץ את הנכס ולהתנהל באופן קבוע מול השוכרים. אנו נסייע בתיקון השוטף של תקלות בנכס ולתחזוקה השוטפת של הנכס.

אנו מעסיקים צוות מתווכים ברמת גן שהנו מקצועי ביותר – והסניף שלנו ברמת גן, ידאג לכם לכל הדרוש בשיווק, התנהלות מול השוכרים או הקונים ובתחזוקה שוטפת של הנכס 24 שעות ביממה.

רוצים להרוויח מהנכס?

חייגו אלינו עוד היום: 1599-505656

או השאירו פרטים.

רוצים ניהול מלא של הנכס באפס עמלה? פנו אלינו עוד היום ונשלח אליכם צוות מתווכים כשרים שהנו מקצועי ואמין.

או השאירו את פרטיכם כאן!

רשת זירו מתווכים מציעה עבורך באפס עמלה מעטפת שלמה של שירותים עם גב, ניסיון ופריסה ארצית. השירות שלנו כמובן ייחודי ובלעדי, אבל לך יש הזדמנות פז לחייג 1599-505656 כדי להצטרף לרשימת הלקוחות המרוצים של מתווכים מומלצים.

זירו מתווכים” – הנה חברה מובילה לניהול נכסים שיווק נדל”ן ויזמות המעניקה מעטפת שירותים לסקטור העסקי והפרטי, כמעט בכל הארץ. צוות עובדי החברה יבנה עבורכם תכנית מלאה לניהול וטיפול במכירה והשכרה הנכס או פרויקט באפס עמלה, כך שאתם לא תצטרכו אפילו לקום מהכיסא! השירות כולל פרסום הנכס באפיקי פרסום מובילים ויצירתיים, אנשי מכירות מעולים, ניהול מו”מ המשקף את רצונותיכם, בניית תמהיל שיווקי, ייצוג משפטי ע"י עורכי דין מקצועיים, הכנת הנכס להשכרה או למכירה בחינם, טיפול בתקלות 24/7, צילום מקצועי, העברות הקריאות מונים לרשויות, ניהול חוזים, ניהול נכסים להשכרה 24/7, ריהוט הנכס, שירות דיירים, גביית שכ”ד, יעוץ וליווי בכל השלבים ועוד. השירות ניתן בהתאמה מלאה לכל לקוח על פי דרישותיו ורצונותיו.

נשמח לקבל את הפניה שלכם

info@zeroreal.co.il

מתווכים ברמת גן, משרדי תיווך ברמת גן, מתווך ברמת גן, ניהול נכסים ברמת גן, תיווך ברמת גן, מתווכים מומלצים בר"ג, אחזקה ניהול נכסים ברמת גן, חברה לשיווק פרויקטים

Leave A Comment

Our Facebookyoutube channelinstagram
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNzAwIiBoZWlnaHQ9IjQxMCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC9nbVN4YXdVT21rVT9lY3Zlcj0xIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==