מתווכים בחינם בחיפה ללא עמלות תיווך | כל מה שחובה לדעת לפני שבוחרים מתווך בחיפה

מתווכים בעיר חיפה | כל מה שחובה לדעת לפני שבוחרים מתווכים בחיפה שיטפלו לכם בהשכרה או במכירה של הנכס בעיר חיפה והסביבה.

אם הקירות בבית יכלו לדבר הם היו בוחרים בזירו מתווכים בזירו עמלה: לא רק בגלל שזה חינם:

תודות לאבי קיסר מומחה ארצי לנדל"ן אשר עזר בהכנת הכתבה.

מתווכים בחיפה, משרדי תיווך בחיפה, מתווך בחיפה, ניהול נכסים בחיפה, מתווכים מומלצים בחיפה, חברה לשיווק פרויקטים למגורים, שיווק פרויקטים חדשים, מתווכים בחיפה

מתווכים בחיפה, משרדי תיווך בחיפה, מתווך בחיפה, ניהול נכסים בחיפה, מתווכים מומלצים בחיפה, חברה לשיווק פרויקטים למגורים, שיווק פרויקטים חדשים, מתווכים בחיפה, מתווך מומלץ בחיפה, תיווך ללא תיווך

”חיפה, חיפה
עיר עם תחתית
הו הו הו
חיפה, חיפה
עיר עם עתיד
הו הו הו
חיפה, חיפה
עיר אמיתית" / מילים: יהונתן גפן לחן: דיויד ברוזה

את הסיפור היפה על חיפה העיר שבנויה הר נושק לים, הרגשנו יחד עם לקוח תל אביבי אשר קנה בעיר חיפה עשרות דירות ופשוט התאהב בעיר חיפה פעמיים. במהלך 2010 החל מוטי לפקוד את חיפה כדי לקנות נכסים להשקעה, את הנכס הראשון הוא קנה בשכונת הדר. אז בהדר גרו בהדר בעיקר אוכלוסיות חלשות, אך מייד שמוטי הגיע סרקנו לו את כל השכונות של חיפה וקבלנו החלטה ביחד עם מוטי ששכונת הדר עליון היא הדבר הבא, לימים מוטי היה מאוד מרוצה כי הערך של הנכס עלה פלאים והוא הכניס תשואה של 12% בשנה. מוטי המשיך לקנות עוד ועוד נכסים אצלנו. עם הזמן היה מגיע מוטי כל פעם שהיינו קוראים לו לקנות דירות. עד שיום אחד הודיע לנו מוטי שהוא התאהב בעיר חיפה ומתעד לעבור לגור בה ושנמצא לו דירה טובה למגורים. כמו בכל סוף טוב, מוטי יצא לדייט עם בחורה חייפאית והתאהב בבחורה חיפאית מדהימה והתחתן (כי אומרים שבחיפה יש את הבחורות הכי יפות). היום יש להם 3ילדים, מוטי יצא לפנסיה עם הכנסה פאסיבית גבוה מנכסים ודירות ונוהג לפתוח את הים בריצה על הים בחופיה היפים של חיפה. הלוואי עלינו:)

האומנם זירו מתווכים הינה חברה בפריסה ארצית אבל…. גם לתושבי חיפה והסביבה מגיע:

לקבל יותר שירות מושלם בחיפה והסביבה ולא לשלם עמלות תיווך מיותרות: זה ממש בחינם!

חשוב שתדעו כי יש מתווכים משוגעים בחיפה בחינם שממנים לכם את כל תהליך מכירת או השכרת הדירה ללא עמלות תיווך. ממש תיווך ללא דמי תיווך. כן כן שמעתם טוב הם לא מתווכים מקצועיים וישרים ויש להם ניסיון והמלצות של למעלה מ 20 שנות עבודה בעיר חיפה. הם מעניקים רמת שירות גבוהה והם אפילו יממנו לכם בשמחה את כל תהליך ההשכרה או המכירה של הנכס או הדירה שלכם ללא שום תשלום.

מה מקבלים בעלי נכסים בחיפה ב 0% עמלת תיווך:

חושבים למכור או להשכיר את הנכס שלכם בחיפה? מהיום זה לא חייב להיות קשה!

במקום שאתם תפרסמו, תענו לטלפונים, תתקנו, תשפצו, תעמדו בפקקים, תשלמו למתווכים…והרשימה עוד ארוכה הכירו את מר זירו המנהל שיעשה עבורכם את כל העבודה ללא עמלות תיווך.

אז מה מקבלים חיפאים ללא עמלות תיווך ב 0% עמלת תיווך? 

הכנת הנכס למכירה/להשכרה (ניקיון, עיצוב ושיפוץ)

תכנית שיווק היקפית

פרסום בחשיפה מקסימלית,

קשרי דיירים ורשויות,

טיפול בתקלות,

צילום מקצועי,

קמפיין פרסומי,

שירותי גבייה,

ליווי משפטי בכל בעיה עם השוכר

וכולל עו"ד אשר ילווה אתכם בהסכם עם הקונה,

אפשרות לניהול נכסים של כל התהליך ההשכרה או המכירה מבלי שאתם תצטרכו לקום מהכיסא ועוד…ללא עמלות תיווך

זירו נדל"ן – שיווק וניהול נכסים בזירו עמלה, בעלת ותק ניסיון והמלצות כבר מעל 15 שנה, מאפשרת לכל בעל נכס, קבלן, יזם, מוכר או משכיר נכס, להמשיך בשגרת יומם העמוסה, עד כדי טיפול ומימון של כל עלויות העיצוב השיווק והניהול בשיטת הניהול המושלם.

לפרטים ומידע מפורט, ראה באתר שלנו למעלה בסרגל – סעיף שירותים ופתרונות לפי הקטגוריה.

 השירותים יינתנו בפריסה ארצית בחינם

לבעלי נכסים ללא עמלות תיווך בכפוף למבצע.

מחיר הדירות בעיר חיפה ואיך זה קשור למתווכים בחיפה:

מחירי הדירות בעיר חיפה נכון לשנת 2019 נגישים בהתחשב בכך שחיפה נחשבת אחת הערים הגדולות בישראל,

דירות 1 חדר: החל מ 300,000 ₪

דירות 2 חדרים: החל מ 500,000 ₪

דירות 3 חדרים: החל מ 600000 ₪

דירות 4 חדרים: החל מ 700,000

דירות 5 חדרים: החל מ 1,000,000 ₪

מה מאפיין את מחירי השכונות בעיר חיפה?

הטיפ שלנו: בעיר חיפה ככל שעולים במעלה ההר כך גם המחירים למ"ר עולים. כך למשל שכונת דניה נמצאת במחירים הגבוהים ביותר בדיוק כפי שהיא מצויה בנקודה הגבוהה ביותר בעיר חיפה.

בעשור האחרון העיר חיפה התברכה בעליות מחירים תלולה וזאת מכמה סיבות עיקריות:

פיתוח אזורי: העיר חיפה התברכה בראשי ערים כדוגמת ראש העיר יונה יהב אשר השכיל להבין שכדאי ונכון לפתח את העיר בכמה כיוונים. פיתוח תשתיות לצד פיתוח מוקדי תיירות ובילוי הביאו לעיר חיפה אלפי צעירים מכל הארץ, משפחות והייטקסטים. העיר חיפה מקדמת תכניות רבות כדי למשוך צעירים רבים כגון קידום החינוך, קידום יזמים אשר בנו עשרות בניינים ומכללות בעיר חיפה. אם זאת העיר חיפה התברכה במוסדות אקדמאים כגון הטכניון, אוניברסיטת חיפה, בית ספר למורים ע"ש גורדון, בית ספר לרפואה אשר מצוי בשכונת בת גלים, כל זאת הביא לתנופה רבה של העיר מכל הכיוונים. לצד פרויקטים רבי משמעות מנהרות הכרמל, קניונים חדשים, כבישים עוקפים, רכבל, רכבת ישראל ורכבת תחתית, אזורי הייטק בצפון ובדרום העיר, פיתוח ושיפוץ גן הבאהיים, העיר התחתית, מרכז הכרמל, מרכז הדר לצד בניית שכונות חדשות למשל נאות פרס ועוד…

למי שזוכר לפני כ 15 שנה רוב הסטודנטים היו גרים על הכרמל זה היה טוב וחיזק את האוכלוסיות החזקות. אך ראש העיר חיפה חשב אחרת וצדק. הוא רצה לחזק את האוכלוסיות החלשות ולהוריד את כל הצעירים והסטודנטים לעיר התחתית והדר כך למשקיעים יהיה כדאי להשקיע בשכונות הפחות טובות של חיפה. התוצאות היו מהירות וטובות שכן היום ניתן לראות את הדר והעיר התחתית שהיו מלאות בעבריינים, מלאות באנשי עסקים בילוי מכללות וסטודנטים.

שנותנים למתווכים בעיר חיפה מוצר טוב הם יודעים לתאר לאותו קונה את היתרונות, למה כדאי לקנות היום את הנכס מה יעשה הפיתוח האזורי לאותה שכונה וכך הקונים או המשקיעים ישמחו גם לשלם יותר. מתווכים בחיפה אחראים על יצירת ביקושים רבים לנכסים ובאופן ישיר לעליית מחירים בעיר.

נהירת משקיעים ותשואות יפות: משקיעים רבים מכל הארץ השכילו להבין שחיפה היא עיר ששווה להשקיע בה, יש בה עשרות מכללות, בתי ספר גבוהים, פיתוח אזורי, צעירים, הייטק, מוקדי בילוי ובעיקר עיר שיש בה מחירי דירות נגישים לכל אחד.

שכונות חיפה: אם נחלק את חיפה לרוחב נבחין בחלוקה הבאה: המחירים פר מ"ר מתחילים להעלות ככל שמגיעים לרובע הרכס העליון שהוא היקר ביותר:

רובע קו הים שכונות קו הים, התחתית של חיפה כגון: העיר התחתית, בת גלים, קרית אליעזר, שער עלייה, קריית שפרינצ'ק, נווה דוד, נאות פרס מת"מ פארק תעשיות מדע ועוד

רובע הדר:  הדר, הדר עליון, רמת ויזנ'יץ, ואדי ניסנס ועוד.

רובע הכרמל: מרכז הכרמל, אחוזה, כרמל צרפתי ורדיה, כרמליה רוממה ועוד

רובע נווה שאנן: נווה שאנן, רמת חן, רמת ספיר, רמות רמז הטכניון ועוד

הרובע היקר ביותר הנו רובע הרכס העליון של הר הכרמל: רמת אשכול, רמת אלמוגי, דניה, ציר אבא חושי, פארק האוניברסיטה ועוד

רובע צ'ק פוסט וקריות: איזור תעשיה צ'יק פוסט ושכונת קריית חיים שסופחה לעיר חיפה ועוד

הכללים לבחירת מתווכים מומלצים בחיפה:

מתווך מומלץ בעיר חיפה ייתן לכם סריקה נכונה של המחירים ויתרונות של שכונה בעיר חיפה.

מתווך מומלץ בעיר חיפה עם המלצות מוכחות.

מתווכים מומלצים מגיעים עם רשימת קונים בהמתנה.

מתווך מומלץ בעיר חיפה לא יסכים לשווק את הנכס שלכם בכל מחיר שתגידו לו ואח"כ ינסה להוריד אתכם.

מתווך מומלץ בעיר חיפה מכר עשרות דירות בשכונה שלכם והוא מכיר כל פינה בעיר חיפה.

משרדי תיווך בחיפה יידעו לעשות פעולות יצירתיות שישווקו את הנכס שלכם ברמה גבוהה וכך גם להשיג לכם את המחיר הגבוה ביותר.

מתווכים בחיפה יידעו לתת לכם את השקט לעבוד בעבודה שלכם בכך שהם יבצעו את הניתוח ללא כאבים.

מתווכים בחיפה מגיעים אליכם כבר עם רשימת לקוחות ממליצים.

מתווכים בחיפה יעצרו אתכם ברגע שתתחילו להוריד מחיר מעבר למחיר השוק.

מתווכים עובדים עבורכם 24/7 כעבודה עיקרית ויחידה.

מתווכים מומלצים בחיפה עובדים על פי חוק ומחזיקים רישיון תיווך בתוקף ממשרד המשפטים.

משרדי תיווך בחיפה מכירים את ההיסטוריה של כל שכונה בחיפה.

מתווכים מקצועיים בחיפה יידעו לתת לכם שירות מקיף של ניהול נכסים מבלי שאתם תקומו מהכיסא.

מה מחכה לך אצלנו: לא רק שירות מושלם באפס עמלת תיווך:

בזירו מתווכים בחיפה מחכים לך מתווכים שעושים מעל ומעבר כדי להוביל להצלחה של כל עסקה ללא עמלות תיווך. אם יש לך נכס למכירה או להשכרה, נוכל להציע לך אבחון ראשוני של הנכס, לטפל בו מבחינה עיצובית, להכין תוכנית שיווקית, לפרסם את הנכס במקומות הרלוונטיים, להביא אלייך לקוחות פוטנציאליים ובסופו של דבר לסגור את העסקה הטובה עבורך.

למה לגור בחיפה ואיך זה קשור למתווכים שמשוגעים על חיפה?

משרדי תיווך טובים בחיפה יודעים לתאר ללקוחות שלהם את כל היתרונות שהעיר ושכונותיה מציעה:

מתווכים טובים בחיפה יודעים להכין מצגת איכותית לקונה הפוטנציאלי אשר מכילה את כל היתרונות של הנכס שלכם.

מתווכים מומלצים בחיפה יודעים את ההיסטוריה של חיפה והם יודעים כמה חשוב להבין במחירי הדירות בעיר.

מתווכים בחיפה יודעים לסרוק את המחירים בכל שכונות חיפה לפי מ"ר.

מתווכים בחיפה יודעים להציג את היתרונות הרבים של העיר שחיפה זאת העיר הטובה ביותר אפילו לתל אביבים.

העיר חיפה נחשבת בירת הצפון, אליה מגיעים לגור ולעבוד מכל האזורים, היא עיר נמל ייחודית ובנויה מההר אל הים, היא מנוהלת בקפידה ויש בה איכות חיים גבוהה מכל הבחינות:

מיקום אסטרטגי: חיפה שוכנת למרגלות הרי הכרמל אך אליה מובילים כבישים רבים והיא נמצאת רק חצי שעה ברכבת מתל אביב. חיפה מקשרת בין הצפון לדרום, היא עיר נמל רב תכליתית.

נגישות: לחיפה תבחרו להגיע דרך כביש 6 כביש 2 או 4. לחיפה קל מאוד להגיע מכל כיוון ובכל כלי תחבורה, שפע של תחבורה, רכבת ישראל, אוטובוסים, מוניות שירות ואפילו דרך הים. בתוך חיפה ניתן להתנייד בקלות עם אוטובוסים, מטרונית, רכבת תחתית, רכבל, מכונית, אוטובוסים מוניות שירות ועוד.

פיתוח אזורי: רבות כתבנו במאמר זה על הפיתוח האזורי. חיפה היא בין הערים הכי מפותחות בארץ ישראל, יש לה נמל, יש בה כבישים חדשים, מנהרות, חופי ים מרהיבים, בתי חולים, קניונים ועוד.

אתרים תיירות ומוקדים מובילים: לחיפה נוהרים אנשים מכל סוגים וגם תיירות מרפא, תיירות חוץ, תיירות פנים כי חיפה היא עיר בעלת מוקדי עניין לכל הדתות. כנסיות, בתי כנסת, גן הבאהיים, אצטדיון בינלאומי, נמל רחב היקף, מוקדי בילוי רבים, קניון חיפה, גרנד קניון, בתי ספר גבוהים כמו הטכניון והאוניברסיטה, מערת אליהו הנביא, שכונת בת גלים, מוזיאונים, שמורת טבע, מלונות טובים, חופי ים מרהיבים, פסטיבל הסרטים, חג החגים, אזורי הייטק ועוד

מרכז תרבות בילוי ופנאי: בחיפה יש הכל, מוקדי תיירות רבים, בילוי, מלונות, שמורת טבע ועד קניונים ענקיים.

רמת האוכלוסייה: בחיפה מתגוררים קרוב כ 300,000 תושבים, האוכלוסייה של חיפה היא מאוד מגוונת החל מפועלים לצד אנשי הייטק, סטודנטים לצד צעירים חסרי מנוח, צווארון לבן לצד מעמד הביניים, ערבים לצד יהודים ועוד. מי שמכיר את חיפה יודע שחיפה בנויה בצורה הררית כך שככל שעולים מהעיר התחתית במעלה ההר כך גם המחירים של הנכסים עולים לעומת הקו הראשון לים. כך שלמשל בשכונת דניה המחירים אפשר למצוא את המחירים היקרים ביותר.

מוסדות חינוך ובתי ספר להשכלה גבוהה: בתי ספר וחינוך מהטובם בישראל, טכניון חיפה, אוניברסיטת חיפה, בית ספר לרפואה, עשרות מכללות בכל התחומים, ויצו, גורדון בית ספר למורים ועוד

מתווכים בחיפה שמכירים כל פינה בעיר

העיר חיפה, היא בירת הצפון, העיר שאליה מגיעים כל סוגי התושבים: משפחות, זוגות, משקיעים, רווקים הייטקיסטים ומבוגרים. העיר יפיפייה, נושקת להר ולים ואפילו יש לה קבוצות כדורגל וכדורסל טובות. העיר מציעה לתושביה מקומות עבודה רבים ואכותיים, היא מרכז תרבותי, יש בה שפע של מסעדות בארים וחיי חברה, ואם כל אלו אינם מהווים סיבה טובה לגור בה, הדירות והבתים יוכלו לעשות זאת. כמעט מכל דירה נשקף נוף ירוק וים.

אם יש לך נכס למכירה או להשכרה, נשמח לעמוד לרשותך. אנו מתווכים בחיפה המלווים את לקוחותינו משלב תיאור הבקשה ועד שהם מרוצים מהעסקה. העיר חיפה קרובה לליבנו, המתווכים שלנו מכירים כל פינה בעיר היטב, מנוסים בה ונותנים לך שירות מלא וכל זאת ללא עמלה.

המתווכים בחיפה שאתם חייבים להכיר וחשיבות המתווך בעיר הכרמל

מקצוע התיווך הוא מורכב. בישראל ישנם עשרות אלפי אנשים בעלי רישיון תיווך, אך לא כולם עוסקים בתחום ולא כולם יודעים לבצע את העבודה המורכבת (ולכן רבים מפסיקים לפעול). על המתווכים להיות בעלי מקצוע אשר משקיעים רבות בתחום, שאוהבים את העבודה ועליהם ללוות את הלקוחות מרגע הבקשה הראשונית ועד לשביעות רצון מלאה.

מתווכים בחיפה ושוק הנדל"ן | כל האתגרים למשקיע הטרי

שוק הנדל"ן בחיפה מהווה זירה תוססת מלאת הזדמנויות. האוכלוסייה המגוונת של העיר מבחינה סוציו-אקונומית, מעמדית, לאומית וחברתית מביאה עמה דרישה רבה לפתרונות דיור מגוונים. כמו כן, הזדמנויות התעסוקה היוקרתיות הרבות שהיא מציעה כמו פארק התעשייה מת"מ, חיפה כימיקלים, בז"ן ועוד רבים אחרים ואוניברסיטת חיפה המהווה אבן שואבת לסטודנטים רבים הבוחרים להשתקע בה הופכים את חיפה ליעד השקעה אטרקטיבי.

עד לא מזמן, שכר הדירה בחיפה היה מהנמוכים בארץ, אך בשנים האחרונות חלה עלייה מתמדת אשר גורמת למתווכים בחיפה לזנק על ההזדמנות. את הגל הזה, כדאי לתפוס עכשיו וליהנות מתשואה מניבה שרק תגדל ככל שהזמן יחלוף.

איך נכנסים שירותי מתווכים בחיפה לתמונה?

בתוך השוק הדינמי הזה, חשוב לקבל הנחייה מקצועית מקיפה. אנשי צוות בעלי ידע וניסיון רב יידעו לזהות עבורך את ההשקעה הנכונה שתתאים לצרכים ולתקציב שלך ושתפיק עבורך רווח מקסימלי במינימום טרחה. זירו מתווכים מציעים לך את כל הפתרונות להשקעה מיטבית ולניהול הנכס שלך תחת קורת גג אחת.

  • תחלופת דיירים מביאה עמה סיבוכים בירוקרטים מייגעים. אנו נבצע עבורך קריאת מוני החשמל, המים והגז ואת כל העדכונים מול הרשויות.
  • ניהול הנכס מא' ועד ת' – מתיקונים ותחזוקה ועד הניהול השוטף והעבודה מול הדיירים, נספק מענה מקיף 24/7 בזמינות גבוהה ומענה מהיר.
  • שירותי צילום מקצועיים להצגת הנכס לשוכרים ולמתעניינים.
  • באזורים רבים בחיפה, בעיקר באזור הדר ועיר תחתית, ישנם נכסים רחבי ידיים בעלות נמוכה מהם ניתן להפיק רווח רב. למרבה הצער, נכסים אלו פעמים רבות מוזנחים ומיושנים ודורשים שיפוץ רחב היקף. ניסיוננו הרב בהשבחת נכסים וצוות השיפוץ המקצועי שלנו יספקו לך מענה ברמה הגבוהה ביותר.

כמתווכים בחיפה שמובילים את התחום – את כל השירותים הנ"ל ורבים אחרים, אנו מציעים ב-0% עמלה!

המקצוענים מבית זירו מתווכים יספקו לך שירותי תיווך בחיפה ברמה אחרת ובחינם

ייתכן וקיימים מתווכים בחיפה שיציעו לך מגוון רחב של שירותים, אך אף אחד לא יציע לך היצע כל כך רחב ללא כל תשלומי עמלה נוספת על השירותים המתקדמים. מפתרונות ריהוט ועד סיוע משפטי ומנהלתי מול הרשויות והגורמים השונים, אנו עומדים לצידך במחיר משתלם ושירות מקצועי ואדיב. על מנת ללמוד עוד על כל היתרונות שבאים בשיתוף פעולה עמנו אנו מזמינים אותך לקרוא באתר ולהשאיר את פרטיך ונציגינו ישמחו ליצור עמך קשר בהקדם. ובחינם.

לסיכום: חיפאים אוהבים לקבל שירותי תיווך מושלמים שכוללים הכל.

החיפאים לא פראיירים ולא אוהבים לשלם עמלות תיווך.

המתווכים של זירו מתווכים בחיפה ילוו אותך באופן אישי באופן מושלם ומלא. ברגע שהחלטת להעמיד את הנכס שלך למכירה או להשכרה, אתה יכול לישון בשקט ולהמשיך בשגרת יומך. המתווכים שלנו יאתרו את הלקוחות המתאימים ביותר עבורך. הם ינהלו לך את הנכס ויבנו תהליך שיווקי מותאם אישית לך ולעיר חיפה ובמקרה ומדובר על השכרה יוכלו גם להעמיד לרשותך שירות ניהול נכסים.

מתווכים בחיפה בחינם

זירו מתווכים סניף חיפה מחכים לך מתווכים שמכירים היטב את העבודה, מתווכים מנוסים ומתווכים שיפעלו מעל ומעבר כדי להביא להצלחת העסקה, עם חיוך. אנו מכירים את החשיבות של המתווך הנכון לעסקה ומציעים לך שירות מלא, ללא כל עמלה מצדך. על מנת ליהנות מהשירות, כל שעלייך לעשות הוא ליצור עמנו קשר טלפוני או להשאיר את פרטייך כאן באתר. והכל בחינם.

לינקים חשובים על חיפה

שכונות בעיר חיפה

פיתוח אזורי וקדמה בעיר חיפה

פיתוח העיר חיפה

פיתוח נמל חיפה

חיפה, העיר חיפה, מתווכים בחיפה ב 0% עמלת תיווך, מתווכים בחיפה, משרדי תיווך בחיפה, מתווך בחיפה, ניהול נכסים בחיפה, מתווכים מומלצים בחיפה, משרד תיווך מומלץ בחיפה, חברה לשיווק פרויקטים בחיפה, ניהול נכסים בחיפה, שיווק פרויקטים חדשים, תיווך ללא תיווך, משרדי תיווך בחיפה, מתווכים בחיפה ללא עמלות תיווך, תיווך ללא עמלות תיווך, תיווך ללא עמלת תיווך, חיפה והקריות, מתווכים בחינם

Leave A Comment

Our Facebookyoutube channelinstagram
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNzAwIiBoZWlnaHQ9IjQxMCIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC9nbVN4YXdVT21rVT9lY3Zlcj0xIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==